Wybrano najpiękniejsze posesje

Napisane: .


W kategorii zagroda rolnicza I miejsce zajęła działka Pani Aleksandry Sokołowskiej z Lędowa, II miejsce Pani Monika Lempart z Krępca, III miejsce Pan Tomasz Wylot z Rusocina.
W kategorii zagroda nierolnicza I miejsce zajął ogród Pani Danuty Durzyńskiej-Niemyńskiej z Juszkowa, II miejsce Pani Beaty Długołęckiej ze Straszyna, III miejsce Pani Bogusławy Psuj z Radunicy.
Wszystkie posesje zgłoszone do udziały w konkursie zachwycały członków komisji pięknymi aranżacjami kwiatowymi, bioróżnorodnością gatunkową oraz nienaganną estetyką.
Krępiec został wybrany na najpiękniejszą wieś gminy. Wszystkim osobom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji. Laureaci pierwszych trzech miejsc zostaną zaproszeni na uroczystą sesję Rady Gminy, podczas której zostaną im wręczone atrakcyjne nagrody. Ponadto laureaci I miejsc w kategorii zagroda rolnicza i najpiękniejsza wieś zostali zgłoszeni do eliminacji powiatowych. Życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu, które odbędą się na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.


    



Drukuj

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej ....

Akceptuję cookies z tej witryny