WIĘKSZA SALA W ROKITNICY

Napisane: .

Do końca sierpnia zostanie oddana do użytku nowa sala w Centrum Profilaktyki Uzależnień w Rokitnicy. Trwają czynności odbiorowe. Sala powiększyła się o 107 m, a elewacja budynku nabrała nowego blasku. Koszt powiększenia placówki wyniósł ok. 152 tys. zł.

Drukuj

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej ....

Akceptuję cookies z tej witryny