ORLIK GOTOWY DO KOŃCA LISTOPADA

Napisane: .

Praca wre przy budowie Orlika przy Zespole Szkół w Rotmance. Wykonawca ma czas do 20 listopada na zakończenie inwestycji.  Projekt przewiduje wybudowanie boiska do piłki nożnej z trawą syntetyczną, boiska wielofunkcyjnego do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej oraz budowę zaplecza sanitarnego wraz z szatniami. Inwestycja pochłonie 1 310 000 zł, z czego po 333 tys. zł Gmina otrzymała od Ministerstwa Sportu i Urzędu Marszałkowskiego.

Drukuj

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej ....

Akceptuję cookies z tej witryny