Podziękowania dla Edwarda Makucha

Napisane: .

W sali obrad Urzędu Gminy Pruszcz Gdański sekretarz gminy Małgorzata Grzegorczyk oraz pracownicy urzędu dziękowali Edwardowi Makuchowi, pracownikowi odpowiedzialnemu za gospodarkę energetyczną na terenie gminy, za 17 lat pracy na rzecz samorządu. Pan Edward przeszedł na zasłużoną emeryturę. Spotkanie było okazja nie tylko do złożenia podziękowań, ale także do wspomnień.

Drukuj

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej ....

Akceptuję cookies z tej witryny