Spotkanie opłatkowe w Urzędzie Gminy
W Urzędzie Gminy Pruszcz Gdański odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne, w którym udział wzięli radni, sołtysi, dyrektorzy podległych jednostek oraz zaproszeni goście. Przepiękne bożonarodzeniowe przedstawienie zaprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wojanowie przygotowani przez panie Marzenę Witek oraz Joannę Zastawną. Zgromadzeni byli pod wrażeniem dzieci oraz ich kunsztu aktorskiego. Podczas spotkania nie zabrakło także kolęd oraz dzielenia się opłatkiem.
Magdalena Kołodziejczak, wójt gminy Pruszcz Gdański oraz Marek Kowalski, przewodniczący Rady Gminy złożyli zebranym życzenia i podziękowali za liczne przybycie oraz udaną współpracę w mijającym 2011 roku.