Jubileusz 100 lat w Łęgowie
Pan Józef Brylowski, mieszkaniec Łęgowa obchodził 100 urodziny. Z tej okazji Wójt Magdalena Kołodziejczak wraz z kierownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej Elżbietą Dymek i pracownikiem socjalnym Teresą Loranty odwiedziły jubilata. Ten wyjątkowy jubileusz zgromadził wielu gości, także ze strony najbliższej rodziny, która była obecna w kilku pokoleniach. Pan Józef jest mieszkańcem gminy Suchy Dąb, dlatego na uroczystości była wójt Suchego Dębu Barbara Kamińska, ale od ponad 10 lat mieszka w Łęgowie, gdzie pozostaje pod opieką córki Teresy. Uroczystość przebiegła w przyjemnej atmosferze, Jubilat otrzymał liczne prezenty, a goście zamiast tradycyjnego sto lat zaśpiewali mu życząc dwustu lat.














